Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Omluva......................................

2 posters

 :: Ostatní :: Pokec

Goto down

Omluva...................................... Empty Omluva......................................

Příspěvek  Anonymní Sat May 14, 2011 6:39 pm

Omlouvám se za samé otázky a text který akorát kazil budoucí lepší text děkuji za vymazání mého textu.Příště si uvědomím že toto už je ohrané ze starých epizod SGU děkuji za prominutí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Omluva...................................... Empty omluva přijata

Příspěvek  Everett Young Sat May 14, 2011 6:49 pm

Jako já tě chápu, ale musíš pochopit několik věcí. Ten tvůje text byl dost mimo z několika ohledů: 1. destiny byla jediná loď, krom seatshipů, která byla takhle daleko vyslána 2. takhle by jsi asi zabil jakékoliv pokračování nejenom této mise, ale i všechno ostatních. 3. piš to tak, aby měla věta na začátku velké písmeno a pokud možno snaž se dělat co nejméně pravopisných chyb. Jinak opravdu chápu, že jsi to chtěl celé ulehčit a možná dodat šťávu. Proto tě upokojím alespoň tímto. Příští nebo přespříští mise se ti bude opravdu ale ooopradu moc líbit, tak si na ní počkej. A dej svým logům nějakou úroveň, ale jinak piš dál.
Everett Young
Everett Young
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 03. 05. 11
Location : Louny

https://sgutg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Omluva...................................... Empty Re: Omluva......................................

Příspěvek  Dale Volker Sat May 14, 2011 6:55 pm

Lid jak na vás působila serie SGU? Co jsem zatím slyšel jsou dost rozdílný názory, jaký je ten váš??

Dale Volker
Dale Volker

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 07. 05. 11
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Omluva...................................... Empty Re: Omluva......................................

Příspěvek  Anonymní Sat May 14, 2011 6:55 pm

No ono já takovou hru jak oje tahle hraju poprvé v životě takže nevím co se hodí a co ne.Já spíše hraju first prison střílečky a online third prison střílečky.Příště se budu víc snažit protože se mi tahle hra opravdu moc zamlouvá.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Omluva...................................... Empty Re: Omluva......................................

Příspěvek  Anonymní Sat May 14, 2011 6:59 pm

Dale:Na mne působila jako dalši STARGATE ale později jsem v tom neviděl jen pokračování super seriálu později jsem viděl něco úžasného.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Omluva...................................... Empty Re: Omluva......................................

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 :: Ostatní :: Pokec

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru